W ostatnich latach SUVy zyskują znacznie na popularności. Dzieje się tak ze względu na połączenie najbardziej pożądanych cech aut terenowych z funkcjonalnością i wygodą rodzinnych aut miejskich. Dzięki temu możliwy jest swego rodzaju kompromis, który zadowoli wszystkich członków rodziny. Jednym z SUVów wartych uwagi jest Hyundai Tucson o ciekawym wyglądzie i ogromnej funkcjonalności. 

Komfortowe wnętrze i ciekawy design Tucsona

Obok wyglądu tego modelu nie można po prostu przejść obojętnie. Dzięki zastosowaniu algorytmów geometrycznych i najnowocześniejszej technologii cyfrowej projektanci Hyundaia opracowali futurystyczny, zaskakujący wygląd auta. Dynamiczne formy, ostre kąty i pierwsze na świecie parametryczne ukryte światła sprawiają, że model zdecydowanie wyróżnia się wśród innych.

Wyposażenie wnętrza również jest warte uwagi. Nowoczesne rozwiązania, takie jak dublowanie funkcji smartfona i najnowocześniejsze funkcje łączności, sprawiają, że jazda będzie przyjemniejsza niż kiedykolwiek wcześniej. Ekran dotykowy 10,25” pozwala na  łączenie się z konsolą sterowania dotykowego. Nawigacja, system informacyjno-rozrywkowy oraz klimatyzacja uzupełniają ten zestaw. Ponadto, ergonomiczne, wygodne fotele, ładowarka indukcyjna i wiele innych. Wszystko to sprawia, że Tucson od Hyundaia sprawdzi się niemal każdemu.

Ten i inne modele marki możesz sprawdzić na https://nawrot.hyundai.pl/.

Doskonała łączność i wysokie bezpieczeństwo na drodze

Hyundai Tucson ma do zaproponowania wiele opcji, poprawiających bezpieczeństwo w trakcie jazdy. Jedną z nich jest asystent jazdy autostradowej (HDA). Funkcja ta jest połączeniem asystenta podążania na pasie ruchu i inteligentnego tempomatu wykorzystującego nawigację. Dostosowuje on automatycznie prędkość w określonych warunkach przy użyciu specjalnych czujników. Kierowca może włączyć HDA jednym przyciskiem na kierownicy. Model ten posiada także Ulepszony system siedmiu poduszek bezpieczeństwa, w tym boczną poduszkę środkową w pierwszym rzędzie, dzięki czemu minimalizuje szkody ewentualnych wypadków. W takich sytuacjach sprawdzi się również funkcja E-call, która odpowiedzialna jest za wezwanie pomocy w razie zagrożeń. Warty uwagi jest też asystent podążania za pasem ruchu, który podczas szybszej jazdy wspomaga utrzymanie pojazdu pośrodku pasa. System bezpieczeństwa wysiadania pomaga unikać wypadków, wykrywając pojazdy nadjeżdżające od tyłu i wyświetlając ostrzeżenie w zestawie wskaźników i lusterku zewnętrznym, a także emitując ostrzeżenie dźwiękowe.

Wygoda przede wszystkim

Tucson charakteryzuje się także niezwykłą wygodą. Ergonomiczne fotele sprawiają, że podróż będzie niezwykle przyjemna. Co więcej, model wyposażono w system zdalnego otwierania i zamykania drzwi, dzięki czemu, jeśli zdarza Ci się zapomnieć o zamknięciu samochodu, Twój problem zostanie rozwiązany. Ponadto, jeśli często bywasz w nowych miejscach, na pewno ucieszą Cię ciekawe opcje nawigowania. Czasami jest konieczność, by zaparkować samochód i dojść do celu pieszo. Jeśli jesteś w odległości od 200 m do 2 km do celu, możesz przełączyć nawigację z samochodu do aplikacji Bluelink w telefonie. Wykorzystując możliwości rozszerzonej rzeczywistości, telefon poprowadzi Cię dokładnie tam, gdzie chcesz dotrzeć. Wszystkich tych udogodnień dopełni trójstrefowa klimatyzacja, dzięki której każdy może dostosować temperaturę w aucie do swoich osobistych preferencji.